Asus | Ergonomic Mouse | UX300 PRO | Wired optical mouse | Wired optical | USB 2.0 | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB04B0-BMU000
- Saadavus: 5
-
17€
Asus | Ergonomic Mouse | UX300 PRO | Wired optical mouse | Wired optical | USB 2.0 | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB 2.0 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 0.196 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Muud funktsioonid | Advanced tracking technology ensures superior accuracy and responsiveness on every surface. Ergonomically-molded and shaped for excellent grip and comfort even during long sessions. Instant resolution switching from 1000 to 3200 DPI. |
| Net weight | 0.136 kg |
| Net weight master carton | 3.92 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 1060 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Ergonomic Mouse |
| Producer product name | UX300 PRO |
| Seadme tüüp | Wired optical |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 0.547 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wired optical mouse |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.001134 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus ergonomic mouse ux300 pro wired optical mouse wired optical usb 20 black, 90xb04b0-bmu000, asus, hiired



